Jednorazové prikrývky otvoru lehátka "X" 100ks

Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná textília netrhá. Má atest SZÚ na styk s kožou.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

4,95 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model JEDNORAZOVÉ PODLOŽKY Z NETKANEJ TEXTÍLIE "X"
Počet kusov v balení 100
Dostupné farby biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Dĺžka 32 cm
Šírka 37 cm

Detaily

Jednorazové prikrývky otvoru lehátka "X" 100ks

Univerzálna jednorazová hygienická podložka na otvor pre tvár značky MEDIMAS. Plošná hmotnosť 32g/m2 zaručuje, že sa prikrývka netrhá, chráni čalúnenie lehátka alebo stoličky a zabráni prenosu kožných ochorení. Ponúkaná podložka z netkanej textílie je vyrobená z polypropylénu pomocou technológií SPUNDBOND. Je zdravotne a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokú odolnosť proti napadnutiu plesňami a mikróbmi) je netoxická a recyklovateľná. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá a nelepí na telo. Ekonomickým variantom je balenie po 100ks, u ktorých cena za kus vychádza najlacnejšie. Podložka má univerzálne rozmery, je vhodná ku každému masážnemu stolu s otvorom na tvár.

Vďaka certifikátu CE a testom na kožnú znášanlivosť vykonaným Štátnym zdravotným ústavom sú podložky vhodné do nemocníc, ordinácií lekárov, masážnych a kozmetických salónov. Protokol o skúške a správa o vykonaní testu sú dostupné na stiahnutie v sekcii doklady.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Naše hygienické vyšetrovacie podložky sú zaregistrované ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Jednorazové plachty MEDIMAS sú označené značkou "Odporúčané UNIFY" (Únia fyzioterapeutov).

Informačný leták v slovenskom jazyku je dostupný online. Všetky informácie vrátane certifikátov sú dostupné na stiahnutie v našom eshope v sekcii návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Príslušenstvo

 • 169,95 € Skladom

  Farba

  Trojdielne drevené skladacie masážne lehátko v prevedení Deluxe s funkciou kozmetického kresla. Zadnú opierku možno zdvihnúť do uhlu 75°. Verzia Deluxe znamená vyšší osemcentimetrový molitan, jemnejšiu koženku a vylepšenú hliníkovú konštrukciu podhlavníku. Spĺňa požiadavky ...

  (1)
 • 159,95 € Skladom

  Farba

  Drevené dvojdielne masážne lehátko s molitanom vysokej hustoty o hrúbke 8cm a vylepšenou hliníkovou konštrukciou podhlavníku. Materiály použité pri výrobe spôsobujú, že má príjemný estetický vzhľad. Masážny stôl sa výborne osvedčí aj ako pevné vyšetrovacie lehátko. K súprave ...

  (1)
 • 175,95 € Skladom

  Farba

  Profesionálny hliníkový masážny stôl ULTRA3 je trojdielne vyšetrovacie lehátko, ktoré má nielen vďaka hliníkovým nohám, ale i v celku hliníkovému rámu veľmi vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Transportná taška s kolieskami a vreckom na masážny valec je zahrnutá v cene. ...

  (1)
 • 119,95 € Skladom

  Farba

  Dvojzónové stabilné drevené masážne lehátko. Určené na masáž, vykonanie rehabilitácie alebo kozmetického zákroku. Taška s kolieskami a nevyhnutné príslušenstvo sú zahrnuté v cene. Masážny stôl je opatrený značkou CE a zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

  (1)

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Jednorazové podložky na otvor pre tvár

Veľmi príjemný obchod. Rada nakúpim znovu.

Napísať recenziu

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: