Jednorazové prikrývky otvoru lehátka "X" 100ks

Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná textília netrhá. Má atest SZÚ na styk s kožou.

Kód: P4Y

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

8,49 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model JEDNORAZOVÉ PODLOŽKY Z NETKANEJ TEXTÍLIE "X"
Počet kusov v balení 100
Dostupné farby biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Dĺžka 32 cm
Šírka 37 cm

Detaily

Univerzálna jednorazová hygienická podložka na otvor pre tvár značky MEDIMAS. Vďaka certifikátu CE, UVZSR a testom na kožnú znášanlivosť, jednorazové podložky na podhlavník sú vhodné všade, kde je vyžadovaná zvýšená hygiena. Plošná hmotnosť 32g/m2 zaručuje, že sa prikrývka netrhá, chráni čalúnenie lehátka alebo stoličky a zabráni prenosu kožných ochorení. Ponúkaná podložka z netkanej textílie je vyrobená z polypropylénu pomocou technológií SPUNDBOND. Je zdravotne a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokú odolnosť proti napadnutiu plesňami a mikróbmi) je netoxická a recyklovateľná. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá a nelepí na telo. Ekonomickým variantom je balenie po 100ks, u ktorých cena za kus vychádza najlacnejšie. Podložka má univerzálne rozmery, je vhodná ku každému masážnemu stolu s otvorom na tvár.

Príslušenstvo

  • 8,49 € Skladom

    Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Jednorazové podložky na otvor pre tvár

Veľmi príjemný obchod. Rada nakúpim znovu.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: