Masážny stôl prenosný hliníkový trojdielny Ultra3

Profesionálny hliníkový masážny stôl ULTRA3 je trojdielne vyšetrovacie lehátko, ktoré má nielen vďaka hliníkovým nohám, ale i v celku hliníkovému rámu veľmi vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Transportná taška s kolieskami a vreckom na masážny valec je zahrnutá v cene. Vysokú kvalitu zaručuje certifikát zhody.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

175,95 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model ULTRA 3
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, zelená, modrá, červená, oranžová, čierna, biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 250 kg
Hmotnosť 12 kg
Hmotnosť s vybavením 13 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 5 cm
Nastaviteľná výška 64 cm - 90 cm
Dĺžka 195 cm
Dĺžka s opierkou hlavy 225 cm
Šírka 70 cm
Rozmery po zložení 70 cm x 98 cm x 17cm

Detaily

Masážne lehátko skladacie hliníkové trojzónové Ultra 3

Stabilné skladacie hliníkové trojzónové masérske lehátko Ultra 3 značky MEDIMAS. Šírka 70cm a dĺžka 195cm zaistí pohodlie a bezpečie, ako pacientom tak i terapeutom. Vyrobený z kvalitného materiálu podľa medzinárodných štandardov kvality, opatrený značkou CE a zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Stoly rady Ultra sú vybavené vylepšenou hliníkovou konštrukciou podhlavníka. Súčasťou vybavenia masérskeho lehátka je tiež lakťová opierka s rozmermi 45 cm x 19 cm. Príslušenstvo možno uchovávať vo vnútri zloženého lehátka.

Hliníkový rám a nohy s protišmykovým povrchom zabezpečia, že masérsky stôl nevŕzga a nekĺže počas zákroku. Použitie hliníka významne znižuje hmotnosť lehátka pri zachovaní pevnosti a tuhosti konštrukcie. Celková váha vrátane príslušenstva je len 13 kg.

Vďaka guľovej západke s tlačnou pružinou v nohe možno rýchlo a jednoducho upraviť výšku masérskeho lehátka Ultra 3. Desaťstupňová regulácia umožní prispôsobiť optimálnu výšku aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Nastaviteľný sklon nožnej sekcie 0 - 50 ° umožňuje nastaviť optimálnu polohu nôh. Čalúnenie z odolnej eko kože a pena s vysokou hustotou zaručujú odolnosť voči opotrebovaniu.

Transportná taška na kolieskach (s miestom na rehabilitačný valec, polvalec alebo rolku jednorazovej plachty) je zahrnutá v cene (samostatná montáž koliesok podľa manuálu).

Ku svetlým stolom (bielemu a béžovému) je priložená taška šedej farby. Čierna taška je súčasťou ostatných stolov.

Niekoľko dôvodov prečo je dobré vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú pozitívne recenzie v programu overené zákazníkmi. V prípade problému sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Naše masážne lehátka sú registrované ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Masážne lehátko Ultra 3 získalo značku "Odporúčané SKF" (Únia fyzioterapeutov Českej republiky).

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na lehátko stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

Väčšia dĺžka lehátka zaručí maximálne pohodlie aj u ošetrovaného, ktorý je vyšší.

prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme k lehátku predať náhradné diely.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 17,99 € Skladom

  Farba

  Univerzálny molitanový rehabilitačný valec s odnímateľným poťahom z eko-kože. Vyrobený z ľahčenej pur peny, ideálny doplnok na rehabilitáciu, masáž a telesné cvičenie. Vojde do transportnej tašky všetkych druhov našich masážnych lehátok. Výrobok je opatrený značkou CE a ...

 • 11,99 € Skladom

  Farba

  Všestranný molitanový masážny polvalec s omývateľným poťahom z ekologickej kože. Uľahčí polohovanie končatín, napríklad nôh prí reflexnej terapii. Odolný voči opotrebovaniu, dostupný vo farbách masážnych stolov PROSPORT a ULTRA. Výrobok zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka ...

 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 3,85 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Hliníkové masérske lehátko

Slušné jednia a rýchle dodanie. Lehátko zatiaľ nemôžem hodnotiť, lebo bolo použité iba pár dní, je to možné až po roku používania.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: