Masážny stôl prenosný dvojdielny Prosport2 Deluxe

Drevené dvojdielne masážne lehátko s molitanom vysokej hustoty o hrúbke 8cm a vylepšenou hliníkovou konštrukciou podhlavníku. Materiály použité pri výrobe spôsobujú, že má príjemný estetický vzhľad. Masážny stôl sa výborne osvedčí aj ako pevné vyšetrovacie lehátko. K súprave patrí aj transportná taška. Výrobok spĺňa požiadavky medzinárodných smerníc.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

159,95 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model PROSPORT 2 DELUXE
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, modrá, červená
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 250 kg
Hmotnosť 16 kg
Hmotnosť s vybavením 18 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 8 cm
Nastaviteľná výška 61 cm - 86 cm
Dĺžka 195 cm
Dĺžka s opierkou hlavy 225 cm
Šírka 70 cm
Šírka s bočnými panelmi 92 cm
Rozmery po zložení 70 cm x 98 cm x 20 cm

Detaily

Masážny stôl prenosný dvojdielny Prosport 2 Deluxe

Stabilný 2-dielný skladací drevený masážny stôl Prosport2 De LUXE značky MEDIMAS. Luxusná rada DE LUXE zaručuje ešte vyššiu kvalitu a väčší komfort pre pacientov, ako aj pre ošetrovateľov. Vďaka posilnenému rámu, čalúneniu z mäkkej eko kože, 8cm peny s vysokou hustotou a hliníkovej opierke hlavy bude Vaša práca s pacientom pohodlnejšia.

Súčasťou masážneho stola je nevyhnutné príslušenstvo (podhlavník a lakťová opierka). Prednosťou tohto stola je vylepšený podhlavník s hliníkovým rámom a vodiacimi rúrkami v stole, vďaka čomu je podhlavník oveľa stabilnejší.

Masážny stôl Prosport Deluxe je navrhnutý predovšetkým zákazníkom, ktorí kladú dôraz na pohodlie klienta, nadštandardné spracovanie a dávajú prednosť prírodným materiálom. Drevo má totiž nadčasový a elegantný vzhľad. Ponúkame čalúnenie v 3 farebných variantoch: béžovej, vínovej a modrej.

Vďaka nohám z bukového dreva s protišmykovými koncovkami je stôl stabilný na akomkoľvek povrchu. Pre zaistenie ešte väčšej stability sú nohy frézované. Regulácia výšky prostredníctvom dvoch krídlových matiek umožní vhodné nastavenie pracovnej výšky masážneho stola (61 - 86cm).

Transportná taška na kolieskach (s miestom na rehabilitačný valec, polvalec alebo rolku jednorazovej plachty) je zahrnutá v cene. Kolieska je potrebné namontovať samostatne - návod sa nachádza v manuáli. Ku svetlým stolom (bielemu a béžovému) je priložená taška šedej farby. Čierna taška je súčasťou ostatných stolov.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Naše masážne stoly sú registrované ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Masérsky stôl Prosport 2 Deluxe je opatrené značkou "Odporúčanie UNIFY" (Únia fyzioterapeutov).

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na lehátko stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

Nadštandardná dĺžka stola zaistí maximálne pohodlie vyšším klientom.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme do masážneho stola predať náhradné diely.

V prípade uplatnenia záručnej reklamácie od nás dostanete náhradný stôl. Ten Vám doručí kuriér, ktorý súčasne odvezie aj poškodené lehátko do nášho servisu.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 17,99 € Skladom

  Farba

  Univerzálny molitanový rehabilitačný valec s odnímateľným poťahom z eko-kože. Vyrobený z ľahčenej pur peny, ideálny doplnok na rehabilitáciu, masáž a telesné cvičenie. Vojde do transportnej tašky všetkych druhov našich masážnych lehátok. Výrobok je opatrený značkou CE a ...

 • 11,99 € Skladom

  Farba

  Všestranný molitanový masážny polvalec s omývateľným poťahom z ekologickej kože. Uľahčí polohovanie končatín, napríklad nôh prí reflexnej terapii. Odolný voči opotrebovaniu, dostupný vo farbách masážnych stolov PROSPORT a ULTRA. Výrobok zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka ...

 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 3,85 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Masérsky stôl deluxe

Všetko prebehlo rýchlo a v poriadku. Lehátko za veľmi priaznivú cenu.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: