Multifunkčný masážny stôl prenosný Prosport3 Deluxe

Trojdielne drevené skladacie masážne lehátko v prevedení Deluxe s funkciou kozmetického kresla. Zadnú opierku možno zdvihnúť do uhlu 75°. Verzia Deluxe znamená vyšší osemcentimetrový molitan, jemnejšiu koženku a vylepšenú hliníkovú konštrukciu podhlavníku. Spĺňa požiadavky zdravotnickej smernice 93/42/EHS.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

179,99 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model PROSPORT 3 DELUXE
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, modrá, červená
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 250 kg
Hmotnosť 17 kg
Hmotnosť s vybavením 22,5 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 8 cm
Nastaviteľná výška 61 cm - 86 cm
Dĺžka 195 cm
Dĺžka s opierkou hlavy 225 cm
Šírka 70 cm
Šírka s bočnými panelmi 92 cm
Rozmery po zložení 70 cm x 98 cm x 20 cm

Detaily

Multifunkčný masážny stôl prenosný Prosport 3 Deluxe

Multifunkčný 3-dielný prenosný drevený masážny stôl / kozmetické kreslo Prosport3 De LUXE značky MEDIMAS. Luxusná rada DE LUXE zaručuje ešte vyššiu kvalitu a väčší komfort pre pacientov, ako aj pre ošetrovateľov. Vďaka posilnenému rámu, čalúneniu z mäkkej eko kože, 8cm peny s vysokou hustotou a hliníkovej opierke hlavy bude Vaša práca s pacientom pohodlnejší.

Súčasťou masážneho stola je nevyhnutné príslušenstvo (podhlavník a lakťová opierka). Prednosťou tohto stola je vylepšený podhlavník s hliníkovým rámom a vodiacimi rúrkami v stole, vďaka čomu je podhlavník oveľa stabilnejší.

Masážny stôl Prosport Deluxe je navrhnutý predovšetkým zákazníkom, ktorí kladú dôraz na pohodlie klienta, nadštandardné spracovanie a dávajú prednosť prírodným materiálom. Drevo má totiž nadčasový a elegantný vzhľad. Ponúkame čalúnenie v 3 farebných variantoch: béžovej, vínovej a modrej.

Tretia sekcia (zadná opora) je predĺžená na 73cm a uhol sklonu navýšený na 75°, čo umožňuje využitie masérskeho stola Prosport 3 DELUXE ako kozmetické kreslo bez straty komfortu. Je to jeden z mála skladacích stolov dostupných na trhu, na ktorom je možné pohodlne vykonať ako masáž tak aj kozmetický zákrok.

Transportná taška na kolieskach (s miestom na rehabilitačný valec, polvalec alebo rolku jednorazovej plachty) je zahrnutá v cene. Kolieska je potrebné namontovať samostatne - návod sa nachádza v manuáli. Ku svetlým stolom (bielemu a béžovému) je priložená taška šedej farby. Čierna taška je súčasťou ostatných stolov.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Naše masážne stoly sú registrované ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Masérsky stôl Prosport 3 Deluxe je opatrené značkou "Odporúčanie UNIFY" (Únia fyzioterapeutov).

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na lehátko stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

Nadštandardná dĺžka stola zaistí maximálne pohodlie vyšším klientom.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme do masážneho stola predať náhradné diely.

V prípade uplatnenia záručnej reklamácie od nás dostanete náhradný stôl. Ten Vám doručí kuriér, ktorý súčasne odvezie aj poškodené lehátko do nášho servisu.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 129,99 € Skladom

  Farba

  Drevená, skladacia masážna stolička VIGOR, vhodná takisto ako tetovacia stolička. Skladanie a rozkladanie je extrémne jednoduché a umožní uskutočnenie rehabilitačného ošetrenia kdekoľvek. K stoličke dostanete transportnú tašku cez rameno. Vysokú kvalitu zaručuje certifikát ...

  (1)
 • 6,99 € Skladom

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 6,99 € Skladom

  Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

 • 4,45 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Skladacie masážne lehátko

Maximálna spokojnosť.

 • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

Napísať recenziu

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: