Kľakačka - drevená kľakacia stolička Orion

Kľakacia stolička Orion podporí vytvorenie správnej polohy v sede, ktorá prispeje k zmierneniu alebo i zbaveniu sa bolesti chrbta. Trojstupňová regulácia výšky Vám uľahčí nájsť tú najpohodlnejšiu polohu. Jednoduchosť použitia je jednou z hlavných výhod rehabilitačnej kľakačky Orion.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

79,95 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model ORION
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, zelená, modrá, červená, oranžová, čierna, biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 100 kg
Hmotnosť 5,2 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 7,5 cm
Nastaviteľná výška 55 - 65 cm
Výška / rozmery sedadla 55 - 65 cm / 41 x 25 cm
Opierka na nohy 45 x 25 cm

Detaily

Ergonomická kľakačka ORION značky MEDIMA

Navrhnutá za účasti diplomovaných fyzioterapeutov. Sedenie na zdravotnej stoličke donúti stabilizačnú a posilňovaciu pozíciu panvy, bedrovej chrbtice, celého chrbta a krku. Sedením na kľakačke prenesiete časť hmotnosti na dolné končatiny, a tým spôsobom odľahčíte chrbticu. Kľakačka je ideálna nielen pre dlhodobé sedenie za pracovným stolom, ale aj pre sledovanie TV a ďalšie sedacie aktivity. Po niekoľkých dňoch používania kľakačky ORION, si Vaše svaly zvyknú a Vy sa do nej jednoducho zamilujete a budete sa môcť lepšie sústrediť na prácu. Vhodná pre dospelých ako aj pre deti (výška postavy 145-195cm). Dostupná v rôznych farbách.

Kľakačku je možné jednoducho zložiť a rýchlo uskladniť. Zloženie prebieha zdvihnutím sedáku a uvoľnením regulačnej tyče. Kľakačka má po zložení výšku 30 cm, čo uľahčí prepravu alebo uskladenie stoličky pod posteľou alebo v aute. Opätovne možno kľakačku rozložiť počas niekoľkých sekúnd.

Trojstupňová regulácia výšky dovolí prispôsobiť sedák Vašej výške a výške stola. Zmena výšky kľakačky je jednoduchá a preto ju možno rýchlo zmeniť, v prípade, že si na kľakačku chce sadnúť niekto iný. Ku kľakačke sú priložené plastové kolieska.

Pri používaní kľakačky na tvrdom povrchu ako sú parkety, plávacie podlahy je možné dokúpiť pogumované kolieska, ktoré sa nešmýkajú. Kolieska je možné zakúpiť: TU

Niekoľko dôvodov prečo je dobré si vybrať tovar značky medimas.

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou na ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme výjsť zákazníkovi v ústretý.

Vyrobená z kvalitného materiálu podľa medzinárodných štandardov kvality, vybavená značkou CE a zaregistrovaná ako zdravotnícky prostriedok 1. triedy.

Vedieme záručný a pozáručný servis. Ku kľakačke Vám v prípade potreby môžeme predať náhradné diely.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete vrátiť alebo vymeniť nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíku. Nemusíte nás o tom informovať. Stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Pokiaľ návod na kľakaciu stoličku stratíte, nájdete ho vždy v našom eshope v sekcii návody alebo priamo pri popise výrobku.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Zdravotná stolička

Veľmi rýchle dodanie, pohodlná kľakačka.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: