Masážna stolička skladacia drevená Vigor

Drevená, skladacia masážna stolička VIGOR, vhodná takisto ako tetovacia stolička. Skladanie a rozkladanie je extrémne jednoduché a umožní uskutočnenie rehabilitačného ošetrenia kdekoľvek. K stoličke dostanete transportnú tašku cez rameno. Vysokú kvalitu zaručuje certifikát zhody CE.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

99,99 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model VIGOR
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, zelená, modrá, červená, oranžová, čierna, biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 150 kg
Hmotnosť 10 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 5 cm
Celková výška 116 cm
Výška / rozmery sedadla 55 - 65 cm / 27 x 30 cm
Opierka na hrudník 28 x 26 cm (plynule nastaviteľná)
Opierka na ruky 26 x 40 cm (plynule nastaviteľná)
Opierka na nohy 15 x 48 cm (2x)
Šírka x Dĺžka (stojan) 52 x 68 cm
Rozmery po zložení 52 x 23 x 100 cm

Detaily

Stabilná skladacia drevená masážna stolička VIGOR značky MEDIMAS je lacnejšou alternatívou pre našu profesionálnu masérsku stoličku DELTA. Je vyrobená z bukového dreva podľa medzinárodných štandardov kvality, označená značkou CE a zaregistrovaná ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy. Vďaka frézovaným nohám s protišmykovým povrchom masážna stolička nevŕzga a nekĺže počas masáže. Výška sedadla je nastaviteľná. Plynulé nastavenie opierky hrudníka, rúk a hlavy umožňuje pohodlné ošetrovanie pacientov s výškou 145-190cm. Dá sa použiť aj ako tetovacia stolička. Transportná taška cez rameno s nastaviteľným popruhom uľahčí cestu k pacientovi. Čistenie sa vykonáva bežnými dezinfekčnými prostriedkami dostupnými v našom obchode.

Príslušenstvo

  • 8,49 € Skladom

    Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

  • 8,49 € Skladom

    Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

masérska stolička Vigor

Podrobné informácie na webe, ľahká orientácia v obchode.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: