Silikónové a gumové masážne banky na celulitídu 4ks

Čínske banky silikonové a gumové v sade 4 baniek o rôznych priemeroch. Vhodné na masáž proti celulitíde, ktorú možno uskutočniť samostatne. Gumové masážne banky sú lacnejšiou variantou silikónových baniek, ktoré nájdete v našej ponuke. Výrobok spĺňa požiadavky na označenie CE.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

6,95 €
s DPH

Množstvo

Detaily

Silikónové a gumové masážne banky

Gumové masážne banky proti celulitíde značky MEDIMAS sú lacnejšou alternatívou pre naše silikónové masážne banky. Terapeutické gumové banky ponúkame v sade (4 kusy) v rôznych veľkostiach. Podtlak sa vytvára stlačením a následným priložením na telo. Čistenie sa vykonáva pomocou virucidných, baktericídnych a fungicídnych dezinfekčných čistiacich prostriedkov dostupných v našom obchode.

Silikónové masážne banky proti celulitíde značky MEDIMAS. Sú vyrobené z antialergického silikónu a neobsahujú ftaláty. Terapeutické silikónové banky ponúkame v sade (4 kusy) v rôznych veľkostiach. Podtlak sa vytvára stlačením a následným priložením na telo.

Technické údaje

Kód výrobku S04D S04C
Materiál antialergický silikon guma (neobsahuje ftaláty)
Počet baniek v sade 4 ks
Vnútorný priemer hrdla 6,5 / 5 / 4 / 2,5 cm
Výška banky 7,5 / 5,6 / 4,3 / 3,3 cm
Váha 152 / 74 / 40 / 22 g 206 / 118 / 60 / 26 g

V ponuke nájdete tiež klasické sklenené banky rôznych veľkostí ako aj plastové vákuové banky (s ventilom a pumpičkou). V prípade nákupu väčšieho množstva platíte len jedno poštovné.

V prípade nejasností radi odpovieme na Vaše otázky

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

  • 4,45 € Skladom

    Počet

    Plastové masážne banky s odsávačkou. Vyrobené z kvalitného ľahko omývateľného plastu. K súprave patrí vákuové banky, magnetické koncovky, pumpička a hadička. Vhodné na vákuovú a anticelulitídnu masáž tela. Bankovanie zrýchľuje medzi inými metabolizmus v koži a stimuluje ...

  • 1,10 € Skladom

    Priemer

    Silnostenná sklenená masážna banka na starovekú klasickú Čínsku ohňovú metódu. Vyrobená z tvrdeného skla, dostupná v 5 variantách (rôzne priemery a rozmery). Hrubšie steny uľahčia manipuláciu, pretože sa nenahrieva banka z vonkajšej strany a bankovanie možno uskutočniť ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Gumové banky na celulitídu

Rýchla doprava. Banky vhodné nielen na masáž

Napísať recenziu

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: