Masážna stolička skladacia hliníková Delta

Rehabilitačná hliníková masážna stolička DELTA s možnosťou sklopenia do vertikálnej polohy. Nízka hmotnosť umožňuje jednoduchú manipuláciu. Súčasťou súpravy je transportná taška. Vyššia odolnosť voči opotrebovaniu než u drevených masérskych stoličiek ju predurčuje na profesionálne použitie. Možno ju použiť aj ako tetovaciu stoličku. Spĺňa požiadavky zdravotníckej smernice 93/42/EHS.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

149,99 €
s DPH

Množstvo

Katalógové údaje

Model DELTA
Typ skladacie
Dostupné farby béžová, zelená, modrá, červená, oranžová, čierna, biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovná záťaž 150 kg
Hmotnosť 8 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 5 cm
Celková výška 126 cm
Výška / rozmery sedadla 55 - 65 cm / 34 x 25 cm
Hliníková opierka na hlavu 29 x 29 cm (plynule nastaviteľná v dvoch polohách)
Opierka na hrudník 27 x 34 cm (plynule nastaviteľná)
Opierka na ruky 44 x 27 cm (plynule nastaviteľná)
Opierka na nohy 41 x 17cm (2x)
Šírka x Dĺžka (stojan) 56 x 70 cm
Rozmery po zložení 30 x 56 x 112 cm

Detaily

Skladacia hliníková tetovacia masážna stolička DELTA

Stabilná skladacia hliníková masážna stolička DELTA značky MEDIMAS. Vyrobená z odolného hliníka podľa medzinárodných štandardov kvality, opatrená značkou CE a zaregistrovaná ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy. Vzhľadom k nízkej hmotnosti a jednoduchému zloženiu je stolička vhodná aj pre populárnu kancelársku masáž alebo využitá aj ako tetovacia stolička. Dostupná v 7 farebných variantoch.

Plynule nastaviteľné opierky hrudníka, rúk a hlavy (v dvoch polohách) umožňujú optimálne nastavenie polohy ošetrovaného. Konštrukcia podhlavníka je vybavená upevňovacím šróbom, vďaka ktorému drží opierka na svojom mieste po celú dobu zákroku.

Hliníkový rám dokázal znížiť celkovú hmotnosť masérskej kľakačky na 8 kg. Vďaka nohám s protišmykovým povrchom stolička nevŕzga a nekĺže počas zákroku. Nastaviteľná výška sedáku umožňuje pohodlné ošetrovanie klientov s výškou 145 -200 cm.

Taška cez rameno s nastaviteľným ramenným popruhom uľahčí cestu ku klientovi. Čistenie a dezinfekcia sa vykonáva bežnými dezinfekčnými prostriedkami bez obsahu alkoholu a chlóru. Odporúčame virucidný, baktericídny a fungicídny dezinfekčný čistiaci prostriedok dostupný v našom obchode.

Niekoľko dôvodov prečo je dobré vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problému sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Naše masážne stoličky sú zaregistrované ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

Masérska stolička Delta je opatrená značkou "Odporúčané SKF" (Únia fyzioterapeutov Českej republiky).

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na stoličke stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme k masážnej stoličke predať náhradné diely.

V prípade uplatnenia záručnej reklamácie od nás dostanete náhradné stoličku. Ten Vám doručí kuriér, ktorý súčasne odvezie aj oškodenú stoličku do nášho servisu.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 175,95 € Skladom

  Farba

  Profesionálny hliníkový masážny stôl ULTRA3 je trojdielne vyšetrovacie lehátko, ktoré má nielen vďaka hliníkovým nohám, ale i v celku hliníkovému rámu veľmi vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Transportná taška s kolieskami a vreckom na masážny valec je zahrnutá v cene. ...

  (1)
 • 165,95 € Skladom

  Farba

  Dvojdielne, odolné hliníkové masážne lehátko. Aj napriek tomu, že má dĺžku 195cm a šírku 70cm, váží len 10kg. Perfektný na masáž a zákroky uskutočňované mimo ordináciu. K masážnemu stolu dostanete zadarmo transportnú tašku s kolieskami. Kvalitu lehátka potvrdzuje prehlásenie ...

  (1)
 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Hliníková masážna stolička

Ľahko sa skladá, perfektná na mobilnú masáž.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: