Masážne lávové kamene s ohrievačom Súprava

Súprava 64 lávových kameňov v bambusovej krabičke a ohrievača s objemom 6l alebo 18l potrebná na vykonávanie masáže horúcimi kameňmi. Masáž horúcimi lávovými kameňmi stimuluje krvný obeh, podporuje uvoľnenie, detoxikáciu, regeneráciu organizmu a upokojuje po fyzickej alebo mentálnej záťaži.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

139,99 €
s DPH

 • 6 L
 • 18 L

Detaily

Sada obsahuje: ohrievač s objemom 6l alebo 18l a 64 masážnych kameňov v bambusovej krabičke.

Ohrievač masážnych kameňov (objem 6L / 18L)

Ohrievač na masážne lávové kamene značky MEDIMAS dostupný v dvoch variantoch. Menší ohrievač s nádobou o objeme 6l je vďaka menším rozmerom vhodný aj pre mobilnú masáž. V tomto ohrievači je možné zahriať 35-40 masážnych kameňov. Veľký ohrievač s výkonom 1450W zaručí dvakrát rýchlejšie zahriatie kameňov než mobilný 6 litrový ohrievač. Objem 18 litrov umožní zahriatie našej najväčšej sady masážnych kameňov (64kusov) naraz. Plynulá regulácia teploty umožňuje presné nastavenie požadovanej teploty. Vďaka bezporuchovému regulátoru bude nastavená teplota udržiavaná počas celého zákroku.

V sade s ohrievacou nádobou je teplomer, vnútorná nádoba a plastová lyžica na kamene. Na dno vnútornej vyberateľnej nádoby sa odporúča vložiť malý uterák, ktorý bude fungovať ako tlmiaca vrstva medzi dnom nádoby a lávovými kameňmi. Ohrievač masážnych lávových kameňov je určený pre profesionálov i začiatočníkov.

Na základe technických údajov vyberte, ktorá ohrievacia nádoba je pre Vás najvhodnejšia.

Objem6L18L
Farba nerezová oceľ
Výkon 750W 1450W
Napájanie 230 V/60 Hz
Nastaviteľná teplota 0 - 70 °C
Rozmery prístroja 44 x 29,5 x 24 cm 52 x 38 x 24 cm
Rozmery nádoby 31 x 22,5 x 11 cm 44 x 30 x 14 cm
Hmotnosť 3,5 kg 6,5 kg
Záruka 2 roky
Certifikát CE

Bazaltové masážne kamene

Sada 64 bazaltových (čadičových) masážnych kameňov značky MEDIMAS v krabici z bambusového dreva, známe pod názvom hot stones. Sada obsahuje 57 lávových a 7 čakrových kameňov s celkovou hmotnosťou cez 7kg.

Rôzne veľkosti kameňov umožňujú vykonávať všetky druhy masáží horúcimi kameňmi. Kamene sú vyrobené z prírodného čadiča vulkanického pôvodu, majú vysokú akumulačnú schopnosť.

Cieľom terapie lávovými kameňmi je uvoľnenie stresu, odstránenie vnútorného nepokoja, regenerácie po záťaži, posilnenie imunity, stimulácia krvného obehu a lymfatického systému.

Sada masážnych lávových kameňov je zabalená v estetickej bambusovej krabičke, ktorá pomáha udržiavať v kameňoch poriadok a uľahčí výber vhodného kameňa. Pri nákupe lávových kameňov je dôležité všimnúť si celkovú váhu lávovej hmoty. Táto profesionálna sada masážnych kameňov má hmotnosť cez 7kg. V našej ponuke nájdete aj ohrievače lávových kameňov.

Špecifikácie sád bazaltových masážnych kameňov

Druh kameňaRozmery64 ks45 ks
extra veľký na krížovú kosť a solar plexus 11 cm x 7,5 cm x 3 cm 2 ks 1 ks
veľký na chrbát a dolné končatiny 7,5 cm x 5,5 cm x 2,7 CM 12 ks 8 ks
stredný na masáž rúk a ramien 7 cm x 5 cm x 2,5 cm 14 ks 14 ks
malý pre masáž hlavy, tváre a krku 3,8cm x 2,8 cm x 1,8 cm 15 ks 10 ks
trigger na reflexoterapiu 7,8 cm x 3 cm x 1,8 cm 4 ks 2 ks
malý medzi prsty na nohách 3,5 cm x 2,7 cm x 0,8 cm 10 ks 10 ks
čakrové kamene 7 ks 0 ks
celková hmotnosť 7,3 kg 5,8 kg
Záruka 2 roky

Několik důvodů proč si vybrat zboží značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou na ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problému sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na ktorýkoľvek z našich výrobkov stratíte, nájdete ho vždy v našom eshope v sekcii návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme k výrobkom predať náhradné diely.

V prípade uplatnenia záručnej reklamácie od nás dostanete náhradný ohrievač. Ten Vám doručí kuriér, ktorý súčasne odvezie poškodený ohrievač do nášho servisu.

NA STIAHNUTIE

OHRIEVAČ

LÁVOVÉ KAMENE

Príslušenstvo

 • 159,95 € Skladom

  Farba

  Drevené dvojdielne masážne lehátko s molitanom vysokej hustoty o hrúbke 8cm a vylepšenou hliníkovou konštrukciou podhlavníku. Materiály použité pri výrobe spôsobujú, že má príjemný estetický vzhľad. Masážny stôl sa výborne osvedčí aj ako pevné vyšetrovacie lehátko. K súprave ...

  (1)
 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

 • 3,85 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Lávové kamene s ohrievačom

Dobré ceny, príjemná obsluha a dobrá dostupnosť

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: