Ohrievač masážnych lávových kameňov

Ohrievač masážnych lávových kameňov o objeme 6l alebo 18l. Nádoba v jednom pracovnom cykle ohreje kamene na jednu masáž. Menší ohrievač je vhodný aj na mobilné použitie, veľký ohrievač má väčší výkon - ohreje kamene 2x rýchlejšie. Súčasťou ohrievacej nádoby je plastová lyžica a teplomer.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

63,99 €
s DPH

 • 6 L
 • 18 L

Katalógové údaje

Model OHRIEVAČ MASÁŽNYCH KAMEŇOV
Typ 6L / 18L
Dostupné farby nerezová oceľ
Záruka 2 roky

Detaily

Ohrievač masážnych kameňov (objem 6L / 18L)

Ohrievač na masážne lávové kamene značky MEDIMAS dostupný v dvoch variantoch. Menší ohrievač s nádobou o objeme 6l je vďaka menším rozmerom vhodný aj na mobilnú masáž. V tomto ohrievači je možné zahriať 35-40 masážnych kameňov. Veľký ohrievač s výkonom 1450W zaručí dvakrát rýchlejšie zahriatie kameňov než mobilný 6litrový ohrievač. Objem 18 litrov umožní zahriatie našej najväčšej sady masážnych kameňov (64kusov) naraz. Plynulá regulácia teploty umožňuje presné nastavenie požadovanej teploty. Vďaka bezporuchovému regulátoru bude nastavená teplota udržiavaná počas celého zákroku.

V sade s ohrievacou nádobou je teplomer, vnútorná nádoba a plastová lyžica na kamene. Na dno vnútornej vyberateľnej nádoby sa odporúča vložiť malý uterák, ktorý bude fungovať ako tlmiaca vrstva medzi dnom nádoby a lávovými kameňmi. Ohrievač masážnych lávových kameňov je určený pre profesionálov i začiatočníkov.

Na základe technických údajov si vyberte, ktorá ohrievacia nádoba je pre Vás najvhodnejšia.

Objem6L18L
Farba nerezová oceľ
Výkon 750W 1450W
Napájanie 230 V/60 Hz
Nastaviteľná teplota 0 - 70 °C
Rozmery prístroja 44 x 29,5 x 24 cm 52 x 38 x 24 cm
Rozmery nádoby 31 x 22,5 x 11 cm 44 x 30 x 14 cm
Hmotnosť 3,5 kg 6,5 kg
Záruka 2 roky
Certifikát CE

Pozývame Vás na nákup masážnych kameňov dostupných v našej ponuke. V našom obchode nájdete široký sortiment jednotlivých masážnych kameňov alebo súprav v bambusových škatuľkách. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou na ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problému sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na ktorýkoľvek z našich výrobkov stratíte, nájdete ho vždy v našom eshope v sekcii návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

Vedieme záručný a pozáručný servis. V prípade potreby Vám môžeme k výrobkom predať náhradné diely.

V prípade uplatnenia záručnej reklamácie od nás dostanete náhradný ohrievač. Ten Vám doručí kuriér, ktorý súčasne odvezie poškodený ohrievač do nášho servisu.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 119,95 € Skladom

  Farba

  Dvojzónové stabilné drevené masážne lehátko. Určené na masáž, vykonanie rehabilitácie alebo kozmetického zákroku. Taška s kolieskami a nevyhnutné príslušenstvo sú zahrnuté v cene. Masážny stôl je opatrený značkou CE a zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy.

  (1)
 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

 • 3,85 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Ohrievač na lávove kamene 18L

Férová cena, rýchle zahrieva kamene.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: