Masážne lávové kamene

Masážne bazaltové kamene v bambusové krabičke. Vyrobené z prírodného čadiča vulkanického pôvodu s vysokou akumulačnou schopnosťou. Súprava zahŕňa 45 alebo 64 lávových kameňov a vystačí na vykonanie všetkých druhov masáží.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

59,99 €
s DPH

 • 64 pcs
 • 45 ks

Detaily

Bazaltové masážní kameny

Bazaltové (čadičové) masážne kamene značky MEDIMAS v krabici z bambusového dreva, známe pod názvom hot stones. V ponuke máme veľkú sadu 64 kameňov (obsahujúcu 57 lávových a 7 čakrových kameňov o celkovej hmotnosti cez 7kg) alebo menšia sada 45 lávových kameňov. Rôzne veľkosti kameňov umožňujú vykonávať všetky druhy masáží horúcimi kameňmi. Kamene sú vyrobené z prírodného čadiča vulkanického pôvodu, majú vysokú akumulačnú schopnosť.

Cieľom terapie lávovými kameňmi je uvoľnenie stresu, odstránenie vnútorného nepokoja, regenerácia po záťaži, posilnenie imunity, stimulácia krvného obehu a lymfatického systému.

Sada masážnych lávových kameňov je zabalená v estetickej bambusovej krabičke, ktorá pomáha udržiavať v kameňoch poriadok a uľahčí výber vhodného kameňa. Pri nákupe lávových kameňov je dôležité si všimnúť celkovú váhu lávovej hmoty. Táto profesionálna sada masážnych kameňov má hmotnosť cez 7kg. V našej ponuke nájdete aj ohrievače lávových kameňov.

Špecifikácie sád bazaltových masážnych kameňov

Druh kameňaRozmery64 ks45 ks
extra veľký na krížovú kosť a solar plexus 11 cm x 7,5 cm x 3 cm 2 ks 1 ks
veľký na chrbát a dolné končatiny 7,5 cm x 5,5 cm x 2,7 CM 12 ks 8 ks
stredný na masáž rúk a ramien 7 cm x 5 cm x 2,5 cm 14 ks 14 ks
malý na masáž hlavy, tváre a krku 3,8cm x 2,8 cm x 1,8 cm 15 ks 10 ks
trigger na reflexoterapiu 7,8 cm x 3 cm x 1,8 cm 4 ks 2 ks
malý medzi prsty na nohách 3,5 cm x 2,7 cm x 0,8 cm 10 ks 10 ks
čakrové kamene 7 ks 0 ks
celková hmotnosť 7,3 kg 5,8 kg
Záruka 2 roky

Pozývame Vás na nákup masážnych kameňov dostupných v našej ponuke. V našom obchode nájdete široký sortiment jednotlivých masážnych kameňov alebo súprav v bambusových škatuľkách. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou na ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problému sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod na ktorýkoľvek z našich výrobkov stratíte, nájdete ho vždy v našom eshope v sekcii návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

 • 165,95 € Skladom

  Farba

  Dvojdielne, odolné hliníkové masážne lehátko. Aj napriek tomu, že má dĺžku 195cm a šírku 70cm, váží len 10kg. Perfektný na masáž a zákroky uskutočňované mimo ordináciu. K masážnemu stolu dostanete zadarmo transportnú tašku s kolieskami. Kvalitu lehátka potvrdzuje prehlásenie ...

  (1)
 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

 • 4,95 € Skladom

  Farba

  Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

 • 3,85 € Skladom

  Rozmer

  Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho lehátka a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Lávové masážne kamene

Slušné jednanie, rýchle dodanie. Všetkým vrelo odporúčam

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: