Skladacia žinenka na cvičenie Rehamat 120 x 200cm

Trojdielna molitanová skladacia žinenka na cvičenie vhodná na masáž, rehabilitáciu a gymnastiku. Šírka 120cm, dĺžka 200cm a výška 5cm zaručí maximálne pohodlie. Vhodná aj na domáce použitie. Transportná taška s popruhom cez rameno zjednoduší prepravu a skladovanie a ľahko umývateľný poťah z eko kože uľahčí hygienu.

Kód

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

89,99 €
s DPH

Katalógové údaje

Záruka 2 roky
Hmotnosť 8,4 kg
Čalúnenie umelá koža
Výška molitanu 4 cm
Dĺžka 200 cm
Šírka 120 cm
Výška 5 cm
Vyplň pena s vysokou hustotou
Rozmery po zložení 68 cm x 200 cm x 15 cm

Detaily

Molitanová trojdielna skladacia rehabilitačná žinenka REHAMAT značky MEDIMAS. Vhodná pre dospelých rovnako ako aj pre deti. Masážna žinenka je určená pre cvičenie na podlahe a má skvelé izolačné vlastnosti. Šírka 120cm a dĺžka 200cm zaistí pohodlie a bezpečie tak pre pacientov, ako aj pre ošetrovateľov. Žinenka je vyrobená z kvalitného pevného molitanu podľa medzinárodných štandardov kvality, opatrená značkou CE a zaregistrovaná ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy. Kvalitný molitan s vyššou tuhosťou nemení tvar a zaistí stabilitu pri cvičení. Poťah z odolnej atestovanej eko kože zaistí odolnosť voči vode a oleju. Čistenie sa vykonáva pomocou virucidných, baktericídnych a fungicídnych dezinfekčných čistiacich prostriedkov dostupných v našom obchode. Čistiace prostriedky nemajú negatívny vplyv na poťah žinenky. Gymnastickú žinenku je možné jednoducho zložiť na tretinový rozmer. Ľahšiu manipuláciu zaistí transportná taška s posuvným popruhom cez rameno. Žinenka je k dispozícii vo farbách rehabilitačných pomôcok a masážnych lehátok dostupných v našom obchode.

Príslušenstvo

  • 79,99 € Skladom

    Sada bazaltových masážnych kameňov v bambusovej krabičke. Rôzne veľkosti kameňov umožnia vykonanie masáže každej časti tela. Lávové kamene sú určené na masáž celého tela na uvoľnenie svalov, pomáhajú znížiť stres, posilniť imunitný systém a podporiť krvný obeh. Kamene sú ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Gymnastická žinenka

Úplná spokojnosť

Napísať recenziu