Jednorázová nepremokavá plachta 70cm x 100m

Jednorazová nepremokavá plachta v rolke (netkaná textília + fólia). Podložky na vyšetrovacie lôžko chránia čalúnenie a zaručujú pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým plachtám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na lehátku. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnicke lôžka. Výrobok má atest SZÚ pre priamy styk s pokožkou.

Kód: P71F

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

14,99 €
s DPH

Katalógové údaje

Model NEPREMOKAVÁ PLACHTA Z NETKANEJ TEXTÍLIE V ROLKE
Dostupné farby biela
Certifikát CE podľa smernice rady 93/42/EHS
Dĺžka 100 m
Šírka 70 cm
Perforácia Ne
Počet vrstiev 2
Gramáž (plošná hmotnosť) 32 g / m2

Detaily

Jednorazová hygienická plachta z netkanej textílie s nepriepustnou fóliou značky MEDIMAS. Vďaka certifikátu CE, UVZSR a testom na kožnú znášanlivosť, je plachta vhodná do nemocníc, ordinácií, masážnych a kozmetických salónov. Vyšetrovacia plachta sa skladá z dvoch vrstiev (z netkanej textílie a fólie zaručujúcej 100% nepriepustnosť). Gramáž netkanej textílie je 20g/m2, fólie 12g/m2. Plachta je vyrobená z polypropylénu, pomocou technológie SPUNDBOND. Je zdravotne a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokú odolnosť proti napadnutiu plesňami a mikróbmi), je netoxická a recyklovateľná. Jednorazová plachta z netkanej textílie v rolke zaisťuje vysokú úroveň hygieny a ochranu koženky vyšetrovacieho lôžka. Oproti papierovým plachtám sa netkaná textília netrhá a nelepí na telo pri zmene polohy pacienta. Vďaka viac ako desaťročnej praxi sme schopní Vám ponúknuť kvalitný výrobok za férovú cenu.

Príslušenstvo

  • 6,99 € Skladom

    Čínske banky gumové v sade 4 baniek o rôznych priemeroch. Vhodné na masáž proti celulitíde, ktorú možno uskutočniť samostatne. Gumové masážne banky sú lacnejšiou variantou silikónových baniek, ktoré nájdete v našej ponuke. Výrobok spĺňa požiadavky na označenie CE.

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

nepriepustná plachta 100m

rýchlo dodané, skvelý výrobok, používam ako prebaľovaciu podložku

Napísať recenziu

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: