Silnostenná sklenená masážna banka Ø 3 - 5cm

Silnostenná sklenená masážna banka na starovekú klasickú Čínsku ohňovú metódu. Vyrobená z tvrdeného skla, dostupná v 5 variantách (rôzne priemery a rozmery). Hrubšie steny uľahčia manipuláciu, pretože sa nenahrieva banka z vonkajšej strany a bankovanie možno uskutočniť párkrát počas jedného ošetrenia.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

1,10 €
s DPH

Množstvo

Detaily

Masívna sklenená banka značky MEDIMAS na masáž alebo na bankovanie. Vďaka hrubej stene z tvrdeného skla, vonkajšia stena sa nahrieva pomalšie a preto je možné použiť viackrát počas jedného zákroku. Okrem klasických sklenených masážnych baniek v našej ponuke nájdete aj veľmi populárne silikónové, gumové a plastové (s ventilom a pumpičkou) masážne banky. Sme priamym dodávateľom masážnych baniek a iných výrobkov tradičnej čínskej medicíny. V prípade záujmu o väčšie množstvo Vám radi poskytneme množstevnú zľavu. Princíp bankovania: Nahriatú banku priložíme priamo na kožu. Banka sa prisáva na kožu vďaka podtlaku, ktorý sa vytvorí ochladzovaním vzduchu vo vnútri banky. Podtlak vytvorí silné prekrvenie v mieste aplikácie, čo posilňuje imunitu a pomáha liečiť iné ochorenia.

Príslušenstvo

 • 8,99 € Skladom

  Plastové vákuové masážne banky (18ks) s pumpičkou a predlžovacou hadičkou pomocou ktorej možno uskutočniť bankovanie samostatne. Vďaka zákroku bankami sa prekrví veľmi intenzívne masírované tkanivo, čo klasická masáž nedokáže. Výrobok je opatrený značkou CE a zaregistrovaný ...

 • 13,99 € Skladom

  Materiál

  Čínske banky silikonové a gumové v sade 4 baniek o rôznych priemeroch. Vhodné na masáž proti celulitíde, ktorú možno uskutočniť samostatne. Gumové masážne banky sú lacnejšiou variantou silikónových baniek, ktoré nájdete v našej ponuke. Výrobok spĺňa požiadavky na označenie CE.

 • 4,99 € Skladom

  Plastové masážne banky (6ks) s odsávačkou. Vyrobené z kvalitného ľahko omývateľného plastu. K súprave patrí 6 vákuových baniek, 4 magnetické koncovky, pumpička a hadička. Vhodné na vákuovú a anticelulitídnu masáž tela. Bankovanie zrýchľuje medzi inými metabolizmus v koži a ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Banky na bankovanie

Veľmi ochotný personál, skvelá komunikácia

Napísať recenziu

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: