Silnostenná sklenená masážna banka Ø 3 - 5cm

Silnostenná sklenená masážna banka na starovekú klasickú Čínsku ohňovú metódu. Vyrobená z tvrdeného skla, dostupná v 5 variantách (rôzne priemery a rozmery). Hrubšie steny uľahčia manipuláciu, pretože sa nenahrieva banka z vonkajšej strany a bankovanie možno uskutočniť párkrát počas jedného ošetrenia.

Kód:

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Skladom

1,10 €
s DPH

Množstvo

Detaily

Silnostenná sklenená masážna banka Ø 3 – 5cm

Masívna sklenená banka značky MEDIMAS na masáž alebo na bankovanie. Vďaka hrubej stene z tvrdeného skla, vonkajšia stena sa nahrieva pomalšie a preto je možné použiť viackrát počas jedného zákroku.

Okrem baniek ponúkame tiež palinové a nedymiace moxy pre moxovanie. V prípade nákupu väčšieho množstva platíte iba jedno poštovné.

Princíp bankovania: Nahriatú banku priložíme priamo na kožu. Banka sa prisáva na kožu vďaka podtlaku, ktorý sa vytvorí ochladzovaním vzduchu vo vnútri banky. Podtlak vytvorí silné prekrvenie v mieste aplikácie, čo posilňuje imunitu a pomáha liečiť iné ochorenia.

Na základě technických údajů vyberte, která velikost je pro Vás nejvhodnější

Kód výrobku S04EA S04E S04F S04G S04H
Materiál Tvrdené sklo
Vnútorný priemer hrdla 3 cm 3.5 cm 4 cm 4.5 cm 5 cm
Vonkajší priemer hrdla 4.5 cm 5 cm 6 cm 6.5 cm 7 cm
Výška 6 cm 7 cm 8 cm 8.5 cm 10 cm
Hmotnosť 0.12 kg 0.13 kg 0.21 kg 0.24 kg 0.28 kg

Okrem klasických sklenených baniek rôznych rozmerov nájdete v našej ponuke aj veľmi populárne silikónové, gumové a plastové banky. Sme priamym dodávateľom baniek a iných výrobkov tradičnej čínskej medicíny. V prípade záujmu o väčšie množstvo Vám radi poskytneme množstevnú zľavu.

Niekoľko dôvodov prečo si vybrať tovar značky Medimas

Bezpečnosť nákupu zaručujú obchodné podmienky schválené spotrebiteľskou poradňou pre ochranu spotrebiteľských práv dTest. V prípade problémov sa vždy snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety.

Manuál v slovenskom jazyku je dostupný online. Ak návod stratíte, vždy ho nájdete v našom eshope v sekcii Návody alebo priamo pri popise výrobku.

V prípade nespokojnosti s nákupom môžete nepoužitý tovar do 30 dní od prevzatia balíka vrátiť alebo vymeniť. Nemusíte nás o tom informovať, stačí poslať tovar späť spolu s vyplneným reklamačným formulárom.

MANUÁL NA STIAHNUTIE

Príslušenstvo

  • 6,95 € Skladom

    Materiál

    Čínske banky silikonové a gumové v sade 4 baniek o rôznych priemeroch. Vhodné na masáž proti celulitíde, ktorú možno uskutočniť samostatne. Gumové masážne banky sú lacnejšiou variantou silikónových baniek, ktoré nájdete v našej ponuke. Výrobok spĺňa požiadavky na označenie CE.

  • 4,45 € Skladom

    Počet

    Plastové masážne banky s odsávačkou. Vyrobené z kvalitného ľahko omývateľného plastu. K súprave patrí vákuové banky, magnetické koncovky, pumpička a hadička. Vhodné na vákuovú a anticelulitídnu masáž tela. Bankovanie zrýchľuje medzi inými metabolizmus v koži a stimuluje ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Banky na bankovanie

Veľmi ochotný personál, skvelá komunikácia

Napísať recenziu

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: