Čistiaci a dezinfekčný prostriedok s rozprašovačom vc430

Univerzálny čistiaci prostriedok na rýchlu hygienickú dezinfekciu masážneho stolu a všetkých ďalších omývateľných plôch a povrchov. Má široké spektrum účinnosti, je baktericídny a fungicídny. Vhodný do lekárskej ordinácie, masážneho salónu, nemocníc a všade tam, kde sa vyžaduje vysoká hygiena.

Kód: V430

Stav produktu: Nový produkt

Výrobca:

Tento produkt už nie je dostupný

5,99 €
s DPH

Detaily

Bezfarebný alkoholový antibakteriálny a dezinfekčný prostriedok vc430 na čistenie čalúnenia masérskych stolov, poťahov z eko kože a ďalších umývateľných plôch a predmetov. Účinný proti baktériám vrátane tuberkulózy, mikroskopickým plesniam a niektorým vírusom (vrátane HBV a HIV). Nepoškodzuje a nemá negatívny vplyv na čalúnenie našich výrobkov. Kvôli zabráneniu prenosu kožných ochorení sa odporúča po každom zákroku dezinfikovať plochy, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou. Ideálnym doplnkom na zabezpečenie vysokej úrovne hygieny sú jednorazové prestieradlá dostupné v našom obchode.

Príslušenstvo

  • 8,49 € Skladom

    Jednorazové univerzálne hygienické podložky na podhlavník masážneho lehátka. Určená pre všetky vyšetrovacie stoly s podhlavníkom v tvare písmena U. Chráni čalúnenie a zaisťuje pacientovi hygienu. Výrobok testovaný na kožnú znášanlivosť Štátnym zdravotným ústavom.

  • 8,49 € Skladom

    Jednorazové, zdravotne nezávadné podložky z netkanej textílie na otvor pre tvár. Vďaka univerzálnemu rozmeru sú vhodné pre všetky druhy masážnych stolov. Zaisťujú ochranu poťahu lehátka a maximálne pohodlie vašich pacientov. V porovnaní s papierovými podložkami sa netkaná ...

Recenzie

Hodnotenie

30-04-2020

Prostriedok na dezinfekciu

Spokojnosť

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: